1000 Smakow Swiata

0,00 zł
Certyfikat

Współpraca

Palenie kawy to jeden z najważniejszych etapów w procesie produkcji kawy, który zapewnia temu cudownemu napojowi odpowiedni aromat, smak i kolor. W przeciwieństwie do wina, kawie nie służy długie przechowywanie, dlatego tak ważne jest, by czas, jaki upływa od momentu palenia do podania kawy był jak najkrótszy. Najlepszy smak naparu kawowego uzyskuje się ze świeżo palonych i zmielonych ziaren, z tego też powodu kawa ziarnista, świeżo palona, którą mieli się tuż przed podaniem jest dużo droższa, ale napar z niej przygotowany jest zdecydowanie bardziej smaczny i aromatyczny.

Palenie kawy odbywa się w specjalnym piecu. Długość procesu palenia ma wpływ na kolor ziaren oraz na smak przygotowanego z nich napoju. Bledsze ziarna dają kawę bardziej delikatną i lekko kwaskowatą, trochę podobną w smaku do mocnej, zielonej herbaty. Z ciemnych ziaren przyrządzimy kawę o głębszym aromacie i kolorze, z wyczuwalnym słodko-gorzkim posmakiem karmelu. Temperatura prażenia zależy zwykle od odmiany ziaren i tego, jaką kawę chcemy z nich przygotować, ziarna na espresso trzeba prażyć dłużej, niż te przeznaczone na kawy łączone z mlekiem. Po procesie palenia ziarna są chłodzone przez strumienie zimnego powietrza, a następnie pakowane i jak najszybciej transportowane do odbiorców.

W taką właśnie kawę nasza Palarnia Marcoli Cafe zaopatruje sklepy specjalistyczne i kolonialne, kawiarnie, restauracje, hotele i firmyWspółpraca z naszą palarnią kawy wyróżni Państwa firmę na rynku, tym że nasze kawy są świeżo wypalane dopiero po złożeniu zamówienia, co jest gwarancją na to, że otrzymają Państwo produkt o najwyższej jakości i świeżości oraz w bardzo atrakcyjnej cenie.


Służymy fachową pomocą i konsultacjami przy doborze asortymentu .
Zapraszamy do współpracy sklepy specjalistyczne i kolonialne z kawą i herbatą, a także hotele, restauracje, kawiarnie i firmy.


W przypadku pytań o ofertę hurtową bardzo proszę o kontakt
e-mailowy:

biuro@1000smakowswiata.pl

Kontakt
Znajdziesz nas:
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.