MANGO INDYGO - herbata owocowa
Mango Indygo to harmonijna kompozycja kandyzowanej skórki pomarańczy, słodkiego melona i owoców goji, wzbogacona kwiatowymi akcentami nagietka i klitorii. To właśnie klitoria nadaje naparowi hipnotyzujący, intensywnie niebieski odcień.
Zachwyć się smakiem tropików i pozwól sobie na chwilę relaksu z herbatą, która cieszy zarówno podniebienie, jak i oczy. Doskonała na ciepło oraz jako baza do orzeźwiających napojów mrożonych.
Skład:
✅ pomarańcza skórka kandyzowana,
✅ melon kandyzowany,
✅ goja,
✅ klitoria,
✅ nagietek,
✅ aromat.
Jak pakowane są herbaty?
✅ Herbaty w sklepie 1000smakowswiata pakowane są w czarne eleganckie opakowanie doypack
✅ Torebki posiadają wygodne nacięcie do otwierania, każda torebka zgrzewana jest hermetycznie
✅ Na każdym opakowaniu jest etykieta, która zawiera skład produktu, wagę, kraj pochodzenia oraz termin przydatności do spożycia
✅ Herbaty zachowują świeżość nawet po otwarciu, gdyż opakowanie zawiera strunowe zamknięcie
✅ Wymiary opakowania: szerokość 10 cm, wysokość 18 cm, grubość po napełnieniu około 3-5 cm
✅ Elegancki wzór opakowania sprawia, że produkt nadaje się jako prezent
Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!
Napisz opinięWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.