Kategorie

ZIOŁA (96)

Informacje
Polecamy
Płatności Online


SARSAPARILLA KORZEŃ CIĘTY (50 g) - zioła sklep

11,99 zł

Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny
WAGA:

Ilość:szt

SARSAPARILLA.(korzeń cięty)


Sarsaparilla korzeń cięty (Smilax officinalis) to roślina rosnąca w Ameryce Środkowej i Południowej. O wyjątkowym zapachu.Propozycja podania:

1/2 - 1 łyżeczkę zioła zalać 1 szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na 30 minut do ostygnięcia. Pić 3 x dziennie parząc za każdym razem świeżą herbatę.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:

KAWA ARABIKA NIKARAGUA MATAGALPA SHG - KAWA ZIELONA

6,00 zł

KOLUMBIA EXCELSO MEDELIN - KAWA ZIELONA

6,00 zł

KAWA ROBUSTA INDONEZJA ELB - KAWA ZIELONA

2,90 zł

KARMAZYNOWA UKOCHANA - biała herbata kwitnąca

4,99 zł

KAWA ARABIKA PAPUA NOWA GWINEA MAWARI A/X świeżo palona
user/images/min/product_mid/d305d77ca48c968709117ab1c054bdfd.JPG KAWA ARABIKA PAPUA NOWA GWINEA MAWARI A/X świeżo palona Kawa Arabika Papua Nowa Gwinea Mawari A/X świeżo palona - 100 % arabika Kawa dotarła na Nową Gwineę w latach 30-tych XX wieku z Jamajki i jest pochodną wysokogatunkowej Jamajki Blue Moutain. Żyzna wulkaniczna gleba oraz sprzyjający klimat sprawiają, że kawa jest zaliczana do najsmaczniejszych na świecie. Papua Nowa Gwinea to państwo, które zajmuje około połowy wyspy Nowa Gwinea (drugą połowę zajmuje Indonezja) i ponad 2 800 wysepek na Pacyfiku. Kawy tam uprawiane (na Nowej Gwinei) dość znacznie różnią się od innych kaw z tamtego regionu świata. Podczas gdy kawy z Indonezji są zwykle ziemiste, to kawy z Papui bardziej przypominają te z Ameryki Południowej: Kolumbii lub Brazylii. Również wyczuwa się w nich pewną ziemistość, ale generalnie są bardziej wyrafinowane, z nieco większą kwaskowatością i złożonością. Większość produkcji pochodzi z małych plantacji i gospodarstw (85%). Kawę uprawia się na dużych wysokościach: 1300 - 1800 m npm, dzięki czemu ziarno jest bardzo wysokiej jakości. Uprawy mają charakter naturalny, gdyż jakakolwiek ingerencja człowieka na wysokogórskich plantacjach jest utrudniona. Kawa odgrywa dość istotną rolę w gospodarce Nowej Gwinei, rząd wspiera rolników oferując minimalne ceny skupu kawy. Kawa ma zróżnicowaną jakość, najlepsze ziarno klasy AA i A jest bardzo dobre i poszukiwane na światowych rynkach. Kawa charakteryzuje się intensywnym, ale łagodnym aromatem, zbalansowanym smakiem  o orzechowym zabarwieniu oraz stosunkowo niską kwaskowatością .
AROMAT intensywny, bogaty, czysty , charakterystyczny
SMAK mocny, wyrazisty z subtelnym indywidualnym akcentem owocowym, pełny, czysty, cielisty, dobrze zharmonizowany
KWASKOWOŚĆ niska
4,99 zł koszyk,powiedz, 721

KAWA ARABIKA PAPUA NOWA GWINEA MAWARI A/X świeżo palona

4,99 zł

KAWA ARABIKA - ORZECH LASKOWY

3,99 zł

Szybki kontakt
kontakt


telefon604 957 604

Bestsellery
Nowości
Recenzje
Napisz recenzję tego produktu!
Sklepy
 
 
Znajdziesz nas:
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.